• Новак
Metabo 627973000 Метал Вежба малку 8x117, Зелена

Metabo 627973000 Метал Вежба малку 8x117, Зелена

DEN 341.04
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Спирала вежба малку направени од високо-одделение високо-брзински челик според DIN 338. roll-мелени, цилиндрични, десно-страна сечење, видот N. Конус во облик на школка полиран површината 118, со дијаметар толеранција h8. METABO - ПРОФЕСИОНАЛНА МОЌ АЛАТКА за РЕШЕНИЈА Metabo нуди одржлив систем решенија од алатки и прибор за услугата доставување на вредноста денес и за иднината.Ние нудиме широк спектар на професионални корисници фокусирани на надлежноста области на м.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката