• Новак
Wausau 46300 EcoSoft Универзална Тркалаат Крпи, 425 ft x 8, за Природно Бели

Wausau 46300 EcoSoft Универзална Тркалаат Крпи, 425 ft x 8, за Природно Бели

DEN 2452.80
Производот е достапен

Достапност

Се продаваат како 12/CT.Економичен избор.Разновиден.Стандард ролни погодни повеќето универзална тркалаат крпа точење.Содржи совршена комбинација на пред - и пост-потрошувачите wastepaper за квалитет и перформанси.Економски тркалаат крпи се произведени од рециклираната хартија, содржат совршена комбинација на пред - и пост-потрошувачите wastepaper за квалитет и перформанси.Разноврсна крпи можат да се користат за рака сушење или чистење на задачи.Стандард ролни погодни повеќето универзална тркалаат крпа точење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката