• Новак
Мртвите Главата Реквизити Ноќта На Вештерките Проп Рачно Изработени Реални Крвава Кожа Месо Лицето Маска 2

Мртвите Главата Реквизити Ноќта На Вештерките Проп Рачно Изработени Реални Крвава Кожа Месо Лицето Маска 2

DEN 839.76
Производот е достапен

Достапност

Животот Големина Реални Кожа Латекс маска.Рачно Изработени и Насликани.Направени од Латекс.Направен да изгледа влажно и крвава.Земе правото надвор жртви на лицето.Ова е нашата Крвава Кожа Лицето Маска.Направени од латекс и заврши со крв дамка.Удобен за носење, лесно да се здив и да разговараат.Може да се користи како реквизит или маска.Рачно изработени и насликани.Секоја е единствена.Има два тенка кожа стрингови за да се врзуваат околу главата.Многу гаден маска, совршен за тоа месарница сцена, сериски убиец или синџир видов убиец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Креативни Смола Украс лице Боја Европската Апстракт маска Дневна Соба Тремот Кафе Мала ornament创意树脂摆件人脸色彩欧式抽象面具客厅玄关咖啡厅小摆件

DEN 648.24

Авто внатрешни работи украс pendant 装饰品.Среќа украси.Креативни Парфем Кутија.Highend подароци.Креативни смо