• Новак
VIPMOTOZ 168 194 921 T10 2825 Премиум LED Задни Обратна Копија Светилки Замена - [8 Генерација] - 360 степени 57 SMD LED Чипови, 600 Лумен, 6000K Diamond White, 2 Светилки

VIPMOTOZ 168 194 921 T10 2825 Премиум LED Задни Обратна Копија Светилки Замена - [8 Генерација] - 360 степени 57

DEN 183.60
Производот е достапен

Достапност

Направено.Она што е Во Package2 x 921 LED Bulbs Interchangeable Сијалица Size T-10 147 152 158 159 161 168 184 194 NA192 193 259 280 285 447 464 555558 585 655 656 657 1250 1251 6581252 2450 2652 2921 2825 T8 2827 T12 T15175 #555 2886 X 194 R 161 B 3652 193 Product Features Supreme 57 X SMD LED Bulbs Superior Интензитет & Подобрување на Светлината на Излез.Зголемете Ја Вашата Визија Во Текот На Ноќта За Подобрена Возење Expereince.Контактирајте Не За Повеќе Infomation.Важно Notice Hyperflash може да се случи кога цел да го Замени Пак Сигнал Светла.Ве Молиме Потврдете Го Вашиот Сијалица Големина Или Контактирајте Со Нас Во Секое Време Да Спречи Било Погрешно Големина Купи.Совршена Замена За Обратна, Паркинг, од Страна на Маркерот & Ден-Времето Работи Светилка (светилки drl).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката