• Новак
D&D PowerDrive 1980M15 Поли V Појас, 198 Должина

D&D PowerDrive 1980M15 Поли V Појас, 198 Должина

DEN 19476.24
Производот е достапен

Достапност

Појас поли м 198 In пл 15 ребро.Производителот име - D&D Power Drive.Земја на потекло - кина.Пакет тежина : 21.03 lbs.D&D Power Drive моделирани V ребрести ленти се идеални за висока брзина и висок вози сооднос апликации.Тие нудат мазна, вибрации слободни перформанси во една, компактен диск појас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката