• Новак
Проектот VT-E BT R (црвена) Безжични Плочата, Црвен (со висок Сјај)

Проектот VT-E BT R (црвена) Безжични Плочата, Црвен (со висок Сјај)

DEN 11976.00
Производот е достапен

Достапност

Целосно фабрички прилагоден за размена на инстант репродукција и супер лесен за подесување.BT Аудио предавател и одборот preamp за лесна безжично поврзување.Силиконски појас диск и ниски вибрации на моторот за тивка, динамичен репродукција.Навој менгеме обезбедува евиденција на вертикална послужавник. 8. 6" лесен алуминиум tonearm со вклучени ortofon om5e кертриџ.На vt-e BT плочата од Проектот докажува дека плочата setup не мора да биде Ракета науката.Целосно прилагодени и одбраната на фабриката, vt-e BT доаѓа подготвен да игра вашата омилена винил надвор од кутијата - само Прашка на силициум се вози појас во текот на послужавник, вклучете го, и сте добро да се оди.Но, на леснотијата на местење не е само работа на vt-e BT има случува за тоа со какви било средства.Вклучен фоно фаза и BT аудио предавателот ви овозможува лесно да го поврзете вашиот плочата на вашиот омилен безжичен аудио систем.Револуционерниот вертикална ориентација исто така ви овозможува да собере речиси насекаде и без сомнеж ќе се фати на вниманието на секој кој лежи очи на тоа.Ние сме дури вклучени метал ѕид-монтажа заградата во кутија, така што навистина може да се интегрира во вашата музика во вашиот начин на живот на своја смисла.Иако vt-e BT навидум пркоси на Гравитацијата, рекордот е цврсто се одржа на послужавник со навој рекорд менгеме.Достапни во мат црна, црвена или бела и спортски лесен, динамички избалансирани алуминиум tonearm со претходно монтиран Ortofon OM5 E кертриџ, кои знаеја разговор парче, исто така може да звучи ова е добро?.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката