• Новак
iplusmile Специфична Тежина Шише Стакло Тежина Шише Лабораториска Опрема Снабдување со Заменлив Земјата Затка Borosilicate Стакло 4Pcs

iplusmile Специфична Тежина Шише Стакло Тежина Шише Лабораториска Опрема Снабдување со Заменлив Земјата Затка Borosilicate

DEN 357.36
Производот е достапен

Достапност

Тежината шишиња се добро полиран и без нерамни рабови, не боли раце кога го користите.Широко се користи во колеџ, фабрики, научни лаборатории и други области.Матирано покрие дизајн, за повеќе стабилен пласман без протекување.Лесно да се рефил предмети и чиста, таа може да се користи во многу области.Цилиндрични шише дизајн е посебно ви помогне да се утврди прецизна тежина.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, но прифатлива мерење шише?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите мерење шише е еден од најдобрите избори за вас.Мерење шише користи за додавање и отстранување на супстанции за да се утврди прецизна тежина.Карактеристики - Боја : Транспарентна.- Материјал : Стакло.- Големина : 7. 00 X3. 50 X3. 50cm/ 75 X1. 38 X1. 38inch.Пакет Вклучувајќи 1 x 60x30mm мерење шише 1 x 70x35mm мерење шише 1 x 30x50mm мерење шише 1 x 35x70mm мерење шише.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката