• Новак
Everconn DV-160E LED Светло во Видео Ултра Висока Моќ од 160 LED Дигитална Камера / видео камера и Дигитални SLR фото Апарати

Everconn DV-160E LED Светло во Видео Ултра Висока Моќ од 160 LED Дигитална Камера / видео камера и Дигитални SLR

DEN 9298.08
Производот е достапен

Достапност

Компатибилен со три различни моќност.AC адаптер (DC 7 V-12 V), NP-F550 и АА батерија .Вкупниот LED Светилки се 160. Постојат два филтри опфатени со оваа ставка, една бела боја на филтерот за да омекне светлина (дифузна ефект);.Rotate switch се користи за да ја прилагодите светлината.Вкупната моќност е 9.6 W. Топла чевли дизајн може да биде прикачен на видео камери или DC, посебни конектор дизајн кој ќе ви овозможи да ги поврзе сите вашето DV160 заедно.На Лукс во 1 М е 1100, 0.5 М е 4500. За повеќе informaitons, ве молиме погледнете го vdeo воведување на http : //youtu.be/_ht NVmngpw8.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката