• Новак
3M 2307 Маскирање Лента, 5.2 Мили, 1 x 60 yds, Природни, 36/Случај, 3M Акции# 7000123531

3M 2307 Маскирање Лента, 5.2 Мили, 1 x 60 yds, Природни, 36/Случај, 3M Акции 7000123531

DEN 6480.00
Производот е достапен

Достапност

Општа намена маскирање лента за одржување, занимаваат, плафонски или општи боја маскирање.Добро држење моќ да помогне да се спротивстави на укинување или виткање.Ги отстранува чисти од прав обложен и нерѓосувачки челик површини.Withstands температура до 200° F. за 1 час.Палачинка хартија поддршка со гума лепило. 3 M Акции # 7000123531, Серија 2307. 1 инчен x 60 yds. 3 M 2307 маскирање лента.Општа намена маскирање лента за одржување, занимаваат, плафонски или општи боја маскирање.Добро држење моќ да помогне да се спротивстави на укинување или виткање.Ги отстранува чисти од прав обложен и Нерѓосувачки челик површини.Withstands температура до 200° F. За 1 час.Палачинка хартија поддршка со гума лепило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката