• Новак
Северозападно NCAA Колегиум Тим Логото Руно Фрлиле Ќебе 40 x 60

Северозападно NCAA Колегиум Тим Логото Руно Фрлиле Ќебе 40 x 60

DEN 1677.60
Производот е достапен

Достапност

Полиестер,руно. 100% Руно полиестер За тоа топло мека удобност што ви треба додека lounging наоколу.Мерки 45-инчи од 60 инчи, што го прави совршена големина ќебе за патување на филмови, спортски настани или дури и надвор да се каучот да притискам нагоре.Машина перат што го прави лесно да се чисти по секојдневна употреба.Жив вистински тим бои за да одговара на сите вашите омилени тим опрема.Стави насмевка на најблиски се соочи со давање на ова ќебе како подарок да било пријател или член на семејството.Ова ќебе е совршен за патување и употреба на настани.Тоа функционира одлично за чување ќе се загрее во играта или задната врата.Тоа, исто така, изгледа одлично како декорација во вашиот спортски тематските соба.Ова ќебе е повеќе лесни од кадифен поголеми ќебе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката