• Новак
Чистење Комплет за Риба Резервоарот Долго се Справи со Риба Резервоарот Четка Функционална Пет Чистење Алатки за Аквариум Телескопски Чистење на 5-во-1

Чистење Комплет за Риба Резервоарот Долго се Справи со Риба Резервоарот Четка Функционална Пет Чистење Алатки за

DEN 285.12
Производот е достапен

Достапност

Прилагодлива должина : 54cm-80см.Чистење на риба резервоарот,лесно да се инсталира и користи.Погоден за желка резервоарот ,мини риба резервоарот и десктоп риба резервоарот.Овој производ е само снабдува со ABS пластика цевка,рачка и четири мулти-цел алатки : лажица нето чистење на сунѓерот,растенијата вилушка,чакал гребло.Чистење На Сунѓерот.LONDAFISH специјализирани во многу видови на аквариум производи.Ние нудиме многу видови на професионални риба резервоарот филтер,табела аквариуми,чакал почиста,термометар,автоматски фидер,риба резервоарот светла и други аквариум додатоци.LONDAFISH продажба на производот во многу земји од целиот свет LONDAFISH ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и да се направи на корисниците да имаат добро искуство при користење на нашите производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката