• Новак
На Пазарот Место Сина Темпирана Мрачно Ватенка, Калифорнија Кралот. 103 L x 103 W, Сина и Природни Крем Quilted Земја Farmhouse Стил Постелнина

На Пазарот Место Сина Темпирана Мрачно Ватенка, Калифорнија Кралот. 103 L x 103 W, Сина и Природни Крем Quilted

DEN 4799.76
Производот е достапен

Достапност

100% Памук.On-точка блок рака-quilting на текстура тексас сина темпирана мрачно ткаенина; Сина темпирана мрачно е вткаена во класичен крем на база; Straight edge со .5" цврст крем ткаени памучна ткаенина; да се Менува цврст крем ткаени памучна ткаенина; Рака-quilted, Машина stitched.Машина за миење со ладна вода со слични бои, нежни циклус.Без хлор кајгана.Собори сува ниска или висат да се исуши.Железо ако е потребно.Калифорнија Цар Големина Темпирана Мрачно Quilted Постелнина, 103"L x 103"W, 100% Памук школка и погодок.Додаток предмети се продава одделно.Темпирана и Жито Вреќа Ленти се совршен комплимент за вашиот farmhouse дома декор.Нашиот Пазар Место Сина Собирање, го прави лесно да се создаде изгледот што го сакате, нудејќи координирање на ткаенини во постелнина, завеси, перници, па дури и маса врвот!Посетете ја нашата Storefront да ги видите сите предмети достапни во оваа колекција.Ние помина нашето детство игра заедно и роаминг полиња и шуми од нашиот дом во руралните Пенсилванија.Сега како возрасни, ние се чувствуваме многу среќни да го споделат ретка но скапоцени благослов.Не само што сме сестри и блиски пријатели, ние сме исто така во бизнис-партнерите.Ние живееме блиску еден до друг и да се нашиот љубовен родители, нашите деца се чувствуваат повеќе како браќа и сестри од братучеди, ние споделување на многу детски сеќавања, и ние споделување на длабока и почитување љубов за Бог, семејството, пријателите, Американската историја, и земјата живот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката