• Новак
Челик Кралот - RTFBG048240VG - Палети Рек Исправена Рамка, 48 x 240, Зелена

Челик Кралот - RTFBG048240VG - Палети Рек Исправена Рамка, 48 x 240, Зелена

DEN 1271.76
Производот е достапен

Достапност

Палета Рек Uprights.Shelving и Складирање Полици.Материјал Ракување.SHLVNG/STRGE/SHPFURN.Tear Drop Палета Рек Исправена Рамка Ширина 3 Во Длабочина 48 Во Висина 240 Во Капацитет 41 340 lb.Материјал Челик Боја Vista Зелена Прав Грб Заврши Кат Монтажа За Употреба Со Челични Кралот Греди Стандарди AWS RMI.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката