• Новак
GHMOZ 1 buc Риба Резервоарот Аквариум Виси Филтер со Додатоци 750L/H Подводните Риба Резервоарот Аквариум Надворешни Виси Филтер за Вода Филтрација ЕУ Plug 220~240V

GHMOZ 1 buc Риба Резервоарот Аквариум Виси Филтер со Додатоци 750L/H Подводните Риба Резервоарот Аквариум Надворешни

DEN 1564.80
Производот е достапен

Достапност

Висока ефикасност риба резервоарот виси на филтер е совршен за филтрација, кислород аерација и расчистување масло-филм.Активиран јаглерод филтер памук касети отстрани штетните хемикалии, мириси, губење на бојата и други загадувачи за вашиот аквариум.Каскада проток дизајн, одлична за oxygenation и пејзаж декорација.Масло филм процесор помага за чистење на масло филм.Нудат удобно живеење околината за вашите риби, желки и други мали животни.Ниско ниво на бучава и ултра-тивка работа.Погоден за слатководни, saltwater, морски аквариуми и така натаму.Овој аквариум филтер е на висока ефикасност, ниска потрошувачка на енергија и ниско ниво на бучава, совршен за филтрација, кислород аерација и расчистување масло-филм.Активиран јаглерод филтер памук касети отстрани загадувачи за вашиот аквариум за да се подобрат брзо филтрирање ефект.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Школка во Боја : Прикажува како Слика Напон : 220~240 V Приклучок Тип : ЕУ Plug Фрекфенција : 50 Hz/60 Hz Моќ : 10 W Проток : 750 L/H Погоден за Риба Резервоарот Помалку Од 80см Големина : Прибл. 23*16*6cm/9.06*6.3*2.36 во Тежина : Околу.730g/25.7 оз Пакет Листа : 1 * Риба Резервоарот Аквариум Виси Филтер со Додатоци Забелешка : 1.За прв пат пред употреба, ве молиме додадете вода во филтер сад до проток на вода од штекер, и кога моќта се рестартира, тоа не треба да додадете вода. 2.Нивото на водата линија мора да биде потопен 4/5 должина на цевки најмалку.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката