• Новак
D&D PowerDrive 12/5V2240 Здружени V Појас, Aramid

D&D PowerDrive 12/5V2240 Здружени V Појас, Aramid

DEN 19465.44
Производот е достапен

Достапност

Појас 5 V 5/8 x 224in ОК 12 Бенд.Производителот име - D&D Power Drive.Земја на потекло - кина.Пакет тежина : 36.83 lbs.D&D Power Drive здружени, завиткани V-ремени даде максимум појас перформанси, исто како и нивните еден појас колеги.На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси материјали како еден обвиткани ленти.Компонентите се произведени со користење на најнова во спојувалка за технологија на располагање на глобална основа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката