• Новак
1PC 100ml/3.4 оз Елитното Празни Refillable Матирано Стакло Шишиња Преносни Козметички Тегла Сад во Тенџере Шишенцето за Носител со Еко-пријателски Бамбус Притиснете Диск Вр

1PC 100ml/3.4 оз Елитното Празни Refillable Матирано Стакло Шишиња Преносни Козметички Тегла Сад во Тенџере Шишенцето

DEN 303.84
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Стакло дел од телото+Бамбус капа;Боја : Како на сликата прикажани; Пакет : 1pc за секоја цел.Капацитет : 100ml/3.4 оз;Големина : 40x172mm/1.57x6.77inch(Дијаметар x Вкупно heigth).Премиум стакло и природни бамбус ,еколошки и здрави, BPA free,не-токсични и безопасно, може да се користат со доверба.Совршен за чување и издавање некои од вашите омилени течности,лосиони, шампон, туш гел,шминка вода,етерични масла,итн.Притиснете Диск Топ Кап дизајн за полесно да користите и подобри варењето,што може да се добие лосиони или други течни побрзо само преку притискање на флип диск капак.Материјал : Стакло дел од телото+Бамбус cap Color : Како слика shown Capacity : 100ml/3.4 oz Size : 40x172mm/1.57x6.77inch(Дијаметар x Вкупно heigth)Пакет, Вклучувајќи : 1pc Features : *Компактен и пренослив,одлична за патување,бизнис патување*Обновливи и издржлив,лесен за чистење*дизајнот на круната форма на капакот, нежни и убави , одговараат за различни прилики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката