• Новак
20 - МЕИ-2501B-КА Вендинг Машина Брава со Тубуларна Keyway и Хром Финиш, Внесени Слично #1452 година

20 - МЕИ-2501B-КА Вендинг Машина Брава со Тубуларна Keyway и Хром Финиш, Внесени Слично 1452 година

DEN 960.00
Производот е достапен

Достапност

КОЛИЧИНА 20-Тубуларна стил Plug Копчето за Заклучување Кодот #1452 Година Сите внесени слично 7 pin гимнастик Одговара на повеќето Т-се Справува со НОВ ДЕЛ.Универзалната Цевка Сода Снек Вендинг Машина Цилиндар Plug Заклучување на НОВ БРЕНД НОВ Приклучок заклучување со 2 Копчиња!Овој нов приклучок за заклучување е кец стил брава со (2) копчиња.Ова заклучување треба да одговара на сите видови на кока-кола, Пепси, Сода, Шише, Ужинка, Ладна Храна, Changers и многу други вендинг машини од се присутни во последните 50 години.Тоа треба да се вклопуваат речиси сите машини кои имаат "Т" се справи.Овие брави се направени од високо квалитетна Цинк Легура, со убава хром финиш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката