• Новак
F Fityle 11Pcs Метален Накит Алатка за Мерење на Стап Mandrel Прстен Sizer Круг Модели за Полнење,Лесно да се Чита и да се Измери

F Fityle 11Pcs Метален Накит Алатка за Мерење на Стап Mandrel Прстен Sizer Круг Модели за Полнење,Лесно да се Чита

DEN 815.76
Производот е достапен

Достапност

* Sizer Mandrel : на метален стап мерка алатка со НАС големини од 1 до 15 и Европските димензии на 41-76. * Круг Модели : 27pcs sizer или прст мерач изработени од легури на метал,мерки на големината на прстите за донесување на прстени. * Лесен за Употреба : користете го ова две страни гумен чекан за правење прстени за мерење на стап ,тоа може да се користи за да го израмните или зајакнат со оставајќи минимална зачукуваше текстура,лесен за jewerly одлуки. * Лесен за читање на големината на табелата за mandrel за целосна и половина големини,со линија марки на окното за да се добие директно пред мерење. * Парична казна изработка Со круг надвор и внатре во станот,мазни рабови не се повреди на вашите раце.Совршен за мерење на свадба прстени,класа прстени и други широк прстени.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Sizer Mandrel : на метален стап мерка алатка со НАС големини од 1 до 15 и Европските димензии на 41-76. - Лесни за читање на големината на табелата за mandrel за целосна и половина големини,со линија марки на окното за да се добие директно пред мерење. - Круг Модели : 27pcs sizer или прст мерач изработени од легури на метал,мерки на големината на прстите за донесување на прстени. - Парична казна изработка Со круг надвор и внатре во станот,мазни рабови не се повреди на вашите раце.Совршен за мерење на свадба прстени,класа прстени и други широк прстени. - Лесен за Употреба : користете го ова две страни гумен чекан за правење прстени за мерење на стап ,тоа може да се користи за да го израмните или зајакнат со оставајќи минимална зачукуваше текстура,лесен за jewerly одлуки.Пакетот Вклучува : 27 x Круг Модели;1 x Mandrel Sizer Стап;1 x Дрвени Менгеме;1 x Мерење Правило;1 x Хривнија Мерење Правило;1 x Гума Jewelers Чекан,1x Agaet Полирање 2 x Полирање Барови;2 x Полирање Облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката