• Новак
MIOAHD столче потпирачи за глава Вратот Поддршка Решение У Облик на Перница за Деца и Возрасни Вратот Патување Спиење Главата на Перница Автомобил Додатоци

MIOAHD столче потпирачи за глава Вратот Поддршка Решение У Облик на Перница за Деца и Возрасни Вратот Патување

DEN 1905.60
Производот е достапен

Достапност

Столче перници може удобно поддршка на главата и на едната страна од вратот, се релаксира мускулите, и да се спречи вратот од варијабилна поради долгорочна виткање, замор и болка.И заштита на главата од тропа на вратите и прозорците.На мемориска пена столче вратот перница обезбедува добра поддршка за вашиот цервикален ' рбет и главата, ви помага да го одржувате точни возење држење на телото, го прави вашиот возењето побезбедно и го намалува заморот.Лесно да се инсталира, на потпирачи за глава е монтажни и лесно може да се залепи за потпирачи за глава поддршка род.Удобно мемориска пена дизајн може да се користи слободно во секое време и секаде без да се грижиш за притискање.Ве молиме двојно проверете дебелината на перница за да бидете сигурни дека тоа ви одговара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката