• Новак
прана Мажите Придружник Tee

прана Мажите Придружник Tee

DEN 1632.00
Производот е достапен

Достапност

100% Памук.Направени во САД или Увезуваат.Патување пријателски измислица.UPF оценка помага да се заштитат од изложување на сонце.Двојно пред џебови со не-гужва велкро затворање.Погоди на патот со патна пријателски Придружник.Навремено отпор значи дека може да се искачи надвор од автомобилот откако во текот на ноќта се вози до брегот во потрага свежи.Погоди на патот со патна пријателски Придружник.Навремено отпор значи дека може да се искачи надвор од автомобилот откако во текот на ноќта се вози до брегот во потрага свежи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката