• Новак
Печати Проток на Вода Водопад Девојка Компатибилен Компјутер на Компјутер Bluetooth Глувчето На Еден

Печати Проток на Вода Водопад Девојка Компатибилен Компјутер на Компјутер Bluetooth Глувчето На Еден

DEN 885.60
Производот е достапен

Достапност

Производот е направен под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Прилагодено Дизајн е прифатен.Тоа е тешко pc случај.Капка отпор usb безжичен глушец печатење со Проток на Вода Водопад.квалитетот usb безжичен глушец Дизајн свој стил : 1. Сликата не помалку од 800*800 е потребно.2. Resulet би направиле за вашиот во 12 часот.3. Откако ќе поставите цел, пратката ќе бидат на располагање.Обидете се да контактирате со нас за да им помогнеме.Најдолго време за испорака е 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката