• Новак
ALGFree Мека Деца Деца Пена Кат Загатка Душеци Градина Фитнес, Јога Gymnastic Вежбање Фитнес Interlocking Подови,Плочки, 60x60cm, Слободен Комбинација (Боја : D: D, Големина : 60x60x2.5cm-16pcs)

ALGFree Мека Деца Деца Пена Кат Загатка Душеци Градина Фитнес, Јога Gymnastic Вежбање Фитнес Interlocking Подови,Плочки,

DEN 9473.28
Производот е достапен

Достапност

▲Лесно да се соберат : Interlocking мат, беспрекорно спојување, лесно да се размонтираат, лесен за чување. ▲Широк спектар на апликации : спална соба, дневна соба, шоу, дневна нега, кујна, фитнес, јога соба и сл. ▲Цврстина добра : мека и удобна, добра еластичност, шок апсорпција и буферирање, бебето може да игра послободно. ▲Спецификации : должина x ширина x дебелина, 60x60x1.2cm / 2.5 cm, количина : 4pcs, 6pcs, 8pcs,9pcs, 12pcs, 16pcs, 20pcs, 25pcs. ▲Пена душеци на подот Висок квалитет : еколошки ЈП материјал, без мирис, Шу памук сомот опфаќа површина, со што мат помек и не се лизга.БРЕНД - ALGFree▲Спојување мат, применливи места : bay прозорец, дневна соба, foyer, спална соба, канцеларија, студија, танц соба, јога соба, кафе на маса, кревет▲Производ : Спојување кат мат▲Предмет Бр . : RKY-62▲Материјал : Пена▲Стил : едноставен и модерен▲Чистење тип : рака мие, машина перат, правосмукалка▲Карактеристики : заштита на животната средина, без мирис, светли бои, погодно за складирање▲Спецификации : должина x ширина x дебелина▲Големина : 60x60x1.2cm-4pcs, 60x60x1.2cm-6pcs, 60x60x1.2cm-8pcs, 60x60x1.2cm-9pcs, 60x60x1.2cm-12pcs, 60x60x1.2cm-16pcs, 60x60x1.2cm-20pcs, 60x60x1.2cm-20pcs, 60x60x1.2cm-25pcs , 60x60x2.5cm-4pcs, 60x60x2.5cm-6pcs, 60x60x2.5cm-8pcs, 60x60x2.5cm-9pcs, 60x60x2.5cm-12pcs, 60x60x2.5cm-16pcs, 60x60x2.5cm-20pcs, 60x60x2.5cm-25pcs✔ Оваа продавница има многу различни стилови на производи, добредојдовте на нашата продавница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката