• Новак
Глам Glits Акрилик во Прав 1 мл јас сум Еден NCAC402

Глам Glits Акрилик во Прав 1 мл јас сум Еден NCAC402

DEN 383.52
Производот е достапен

Достапност

Оваа боја само вика 'јас сум на Еден" со неговата суптилна трепет и smokey боја на лаванда.Тип на производ : КРЕМ се Лизга во нешто малку повеќе открива со Глам и Glits Гол Боја Акрилик Колекција.Вие ќе бидете во искушение да се собираат на вашиот сопствен сензационално боја библиотека на ова богато пигментирани акрилна боја.Смири за сите вашите сетила и да го направи незаборавен '1 Впечаток' што вели, "јас сум Еден' во секое време.Големина на : 1 мл тегли Направени во САД ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ние се стремиме да се направи нашите дигитални боја swatches онолку точни колку што е можно за да на крај производ во боја, но поради различни monitor settings и електронски уреди боите можат да се разликуваат малку.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката