• Новак
Pitco 60134302 Actuator

Pitco 60134302 Actuator

DEN 539.04
Производот е достапен

Достапност

Вистински ОЕМ замена дел.Pitco е производство индустрија-водечки пржење опрема со досие на извонредност.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Pitco 60134302 Actuator.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката