• Новак
CHGZ Ni-МЗ Батеријата Компатибилен со KC3442B, KC3442C, KC3442D, KC3445A, KC3445AA, KC3445AB, KC3445BA, KC3445BB, KC3445CA, KC3445CB, KC3445DA, KC3445DB

CHGZ Ni-МЗ Батеријата Компатибилен со KC3442B, KC3442C, KC3442D, KC3445A, KC3445AA, KC3445AB, KC3445BA, KC3445BB,

DEN 883.20
Производот е достапен

Достапност

Батерија Тип : Ну-МЗ, Volts : 4.8 V, Капацитет : 2000m Ah / 9.60 Пот.Големина : 100.64 x 29.12 x 14.70 mm, Тежина : 161g.Сосема Нов и Висок Квалитет на Замена на Батеријата. 14-дневниот Гаранција за Парите Назад и 12 месеци Гаранција.E-Mail Услуга Во Рок Од 24 Часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката