• Новак
Venum тркала додатоци 32 Pc Прав Обложени Вуду Сина Скок Повлечи Ореви | M14x1.5 | 4.5 инчен Висок | 1 Парче Изградба | Работи со Ford Камиони 2003- F-250 F-350 8x170 MM 8x200 MM Powerstroke

Venum тркала додатоци 32 Pc Прав Обложени Вуду Сина Скок Повлечи Ореви | M14x1.5 | 4.5 инчен Висок | 1 Парче Изградба

DEN 2071.20
Производот е достапен

Достапност

32 Pc Сосема Нов 4.5" Високи Вуду Сина Скок Повлечи Ореви + 1 Копче ( Прав Обложени Заврши ).Повлечи Орев Спецификации : Количина : 32 Компјутери Боја : Вуду Сина Крај : Мазна Стил : Цврсти Скок Повлечи Ореви Height : 115 MM (4.5") Ширина : 23 ММ (.95") Серија : 9 Серија Venum.Најжешките Резервни Повлечи Ореви Од На Пазарот Денес.Прав Обложени Не Се Насликани. 1000 Час Сол Спреј Тест.Екстра Долг Штекер Алатка Акти, Како и Клуч, Кој Додава Слој НА Сигурност Против Тркала Крадци.Над 100 Бои Во Акции Подготвени Да Брод.Треба Прилагодено Боја?Дозволете Ни Да Знаеме, Ние Може Да Се Направи Тоа Да Се Случи!!. [ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ ] Нови 32 Pc Сет на Вуду Сини "ЦВРСТИ СКОК" Челик Повлечи Ореви.Одговара на сите 14x1.5 возила со резервни тркала & конусна седење.Овие повлечи ореви не се евтини обичните повлечи ореви.Нашите повлечи ореви се powdercoated и го направи во куќата.Ние може да го прилагодите било повлечи орев на било која боја.Скок Повлечи ореви се НАЈЖЕШКИТЕ резервни повлечи ореви во пазарот.Направена од 10.9 Одделение Челик, 1 Парче изградба.Овие повлечи ореви бараат посебен приклучок за да ја инсталирате/да ги отстраните.Во исто време таа додава безбедност на вашите тркала.Посебно копче е вклучено. [ КОМПАТИБИЛЕН СО ] Сите Години Лавина 1988-2000 C-2500 1988-2000 C-3500 1988-2000 К-2500 1988-2000 К-3500 1988-2019 Изразат Ван 2500 1988-2019 Изразат Ван 3500 1999-2019 Silverado 2500 HD 1999-2019 Silverado 3500 HD SRW & Dually 1999-2014 Приградски 2500 2003-2009 H2 2003-2005 Екскурзија 2003-2016 F-250 2003-2016 F-350 SRW & Dually 1988-2000 C-2500 1988-2000 К-3500 1988-2000 C-3500 1988-2000 К-2500 1999-2019 Savana 2500/3500 1999-2019 Сиера 2500 HD 1999-2019 Сиера 3500 HD SRW & Dually 2000-2019 Yukon XL 2500 и ПОВЕЌЕ [ ВАЖНИ БЕЛЕШКИ ] - Совршени За Резервни тркала - Ќе Работи Со Некои Фабрика Тркала Со Конусна Седење Повлечи Дупки (310) 763-0028.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката