• Новак
CFSNCM 2 Парчиња Куфер лента со алатки Метал Поддршка Шарки Врата, Прозорец Кабинет Багаж Кутија Поддршка за Позиционирање Зглоб оков за Мебел 5147mm

CFSNCM 2 Парчиња Куфер лента со алатки Метал Поддршка Шарки Врата, Прозорец Кабинет Багаж Кутија Поддршка за Позиционирање

DEN 1682.16
Производот е достапен

Достапност

Тоа е изработен од сребро метал материјал и има долг животен век.Големина : околу 51 * 47 mm / 2.01*1.85 инчи.Се користи за инсталација на апарати за домаќинство врати или прозорци, кабинети, алатка кутии, итн.Шарки обично се користи за врати.Тие се многу цврсти, но не може да се прилагоди еднаш ќе се инсталира.Инсталирање со завртки, навртки кои не се опфатени тука.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката