• Новак
(Спиење мечка) Motorola Мото Г5 Г Плус Случај, Голема Пеперутка Животински Модел СТП Кожа Преносни Паричникот Стојат Флип Заштита Покривајте Телефонот Holster+Перо-Портока

(Спиење мечка) Motorola Мото Г5 Г Плус Случај, Голема Пеперутка Животински Модел СТП Кожа Преносни Паричникот Стојат

DEN 309.60
Производот е достапен

Достапност

Изградена Во Мирување : Лесен За Читање, Гледање Филмови, Играње Игри И Пребарување На Web. Држи телефонот во нане состојба на сите времиња, а исто така додава стил за тоа. Оваа елегантна случај е специјализирана во обезбедување на вашиот уред со напредни влијание заштита заедно со анти-нула и шок-апсорпција.Вашиот уред ќе биде внимателно и сигурно се одржа во рамките на засилен TPU послужавник - ова е опкружен со мека премиум врзани СТП кожа надворешноста која делува како штит против случајно капки, удари, удари, гребнатини и прашина.Удобен картичка слотови и џебови за кредитни картички и готовина, вие не треба да носат паричник кога ќе излезе.Овој телефон случај е дизајниран со 2 картички и пари на слот за да се задржи вашите вредности безбедно во секое време, конструиран со силни магнетни затворање за безбедност и сигурност на вашите лични предмети, заедно со сите околу заштита.Тоа не само што нудат сите околу заштита за вашиот телефон, но, исто така, карактеристика картичка слотови, пари џеб, изградена-во мирување и магнетни затворање за удобен и сигурен за користење. Овој идеал покрие за да се заштити вашата сакана паметен телефон.Тоа е токму конструиран за да се вклопи во вашиот Motorola телефон совршено, без прикривање својот прекрасен дизајн со додавање на големо. Лесно да го вметнете и отстраните од вашиот телефон од случајот. Може да се здипли во застане за да проп уредот хоризонтално за прилагодливи агол на гледање за да се види видеа и читање на е-книга, итн.Класичен дизајн и врвен изработка се обезбеди трајност и мулти-функционалноста на случајот.Нуди целосна тело за заштита за вашиот телефон од ненадејна капки, испакнатини, гребнатини, прашина и нечистотија.Прецизност cut-испис ја напушти копчиња, пристаништа и слотови helpfully изложени за лесен пристап.Невидливи силни магнетни размавта-затворање понатаму обезбедува вашиот уред е безбедноста.Направена и рака stitched од врвен квалитет напредни синтетички кожа, која се чувствува удобно во вашата рака.Прецизно сечење за сите пристаништа, камера и звучник, од страна на копчето со целосна покрие заштита.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката