• Новак
Бебешко Столче за Хранење Појас, Полиестер Преносни Висок Стол Отпорност на Триење Здрав Трајни производи за Мајка за Dinning Соба за Бебето за Отворено(Сива Ѕвезди)

Бебешко Столче за Хранење Појас, Полиестер Преносни Висок Стол Отпорност на Триење Здрав Трајни производи за Мајка

DEN 513.60
Производот е достапен

Достапност

Овој објект не е погоден за преземање на бебиња/години во ресторани или пријатели или семејство домови, вртење на стол во бебе стол.Функција : 1.Овој објект не е погоден за преземање на бебиња/години во ресторани или пријатели или семејство домови, вртење на стол во бебе стол. [Полиестер Материјал] Употреба трајни полиестер материјал, отпорни на абење и еластична, и може да се користи за долго време.Нашите деца хранење стол рака држи бебето, каде што треба да биде.[Полиестер Материјал] Употреба трајни полиестер материјал, отпорни на абење и еластична, и може да се користи за долго време. [Фиксна] Преносни бебе стол трае само неколку секунди за да слајд вашето бебе безбедно во вашиот стол.

Декларирани спецификации

Item Type:
Portable Baby Chair
Material:
Polyester
Package List:
1 xPortable Baby Chair :

Комплементите на стоката