• Новак
Thermostatic Вентил Core Комплет Се Вклопува Ingersoll Ранд Воздушниот Компресор (39478193 Assy)

Thermostatic Вентил Core Комплет Се Вклопува Ingersoll Ранд Воздушниот Компресор (39478193 Assy)

DEN 15600.00
Производот е достапен

Достапност

Високо Квалитетни Суровини,Цена-Ефикасен,Намалување На Трошоците За Одржување.Осигурете Се Да Ги Исполнат Оригинални Производство Стандард,Подобро Поделба & Подобро Воздух.Директно Замени & Производ Компатибилност 100% .Thermostatic Вентил Core Комплет Се Вклопува Ingersoll Ранд Воздушниот Компресор 36893824 39478193 37952389 39854880 92535400 22125249 39437645 22125215 23137920 22186712 22832885 22393326.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката