• Новак
(10000pcs) 4-24X1/4 Навртки Hi-Lo Само-Прислушување Пан Филипс Вози 18-8 Нерѓосувачки Челик

(10000pcs) 4-24X1/4 Навртки Hi-Lo Само-Прислушување Пан Филипс Вози 18-8 Нерѓосувачки Челик

DEN 2222.40
Производот е достапен

Достапност

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи. 4-24 X 1/4. Пан Филипс Диск.Целосната Тема. 18-8 Нерѓосувачки Челик ; Обичен Заврши ;. 4-24 X1/4 #3 HD Филипс Пан Висока Ниска Завртка Целосно Навој 18 8 Нерѓосувачки Челик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката