• Новак
NLKDD Цинк Легура Позиционирање Зглоб 180 Степен Casement Виткање Кабинет Вратата Граница Зглоб Нагоре и Надолу Размавта Хром е оближена со Прилагодливи Лабава Лист (Боја

NLKDD Цинк Легура Позиционирање Зглоб 180 Степен Casement Виткање Кабинет Вратата Граница Зглоб Нагоре и Надолу

DEN 566.40
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Цинк легура.Боја : светло Луо/мет.Тежина : 0.065 кг.Употреба : виткање врати/опрема вратата, итн.Структура опис : Три агли пауза, 180 степен на позиционирање.Материјал : Цинк легура.Боја : светло Луо/мет.Тежина : 0.065 кг.Употреба : виткање врати/опрема вратата, итн.Структура опис : Три агли пауза, 180 степен на позиционирање.Отворање агол : 180°Име : 180° граница hinge Design : солидна боја дизајн, стилски и simple Package содржи : 1x hingenotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други производи)Само главните производи се продаваат, нема други производи се продаваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката