• Новак
Habanita - Eau de Parfum 2.5 fl мл

Habanita - Eau de Parfum 2.5 fl мл

DEN 2219.28
Производот е достапен

Достапност

Го прави голем дар!.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Molinard во 1924 година, Habanita е класифициран како луксузен, ориентални, вуди мирис.Оваа женски мирис, ја поседува мешавина на овошен праска, флорални роза, ванила и кожа.Се препорачува за романтични носат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката