• Новак
Едноставна Houseware Плоча Сушење Управување со Drainboard, Хром

Едноставна Houseware Плоча Сушење Управување со Drainboard, Хром

DEN 383.28
Производот е достапен

Достапност

Хром финиш плочи управување со проѕирен drainboard.Стилски дизајн и боја одговара најмногу кујна декорација и кабинет.Сад Управување со здрав метална конструкција.Димензија : 16.6"W x 9.2"D x 2"Х. Simple Houseware Плоча Сушење Управување со Drainboard, Хром.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката