• Новак
TOPESEL 100PCS 8GB најголемиот Дел USB 2.0 Флеш Диск Вртливата Memory Stick Палецот Дискови Пенкало Диск

TOPESEL 100PCS 8GB најголемиот Дел USB 2.0 Флеш Диск Вртливата Memory Stick Палецот Дискови Пенкало Диск

DEN 479.28
Производот е достапен

Достапност

Нов и висок квалитет на пренослив уред за складирање, да ги задржи вашиот дигитален свет во вашиот џеб во нашата најмалиот пакет.USB Memory Stick Интерфејс : USB 2.0. USB Флеш Диск Поддршка PC Режим : сите брендови на КОМПЈУТЕР, Лаптоп, HP, Dell, Toshiba, итн.Лесно Пренесување и за споделување на фотографии, видеа, Песни и Други Фајлови Меѓу Компјутерите.Пакетот вклучува : 100 x 8 GB USB флеш драјвови.TOPSELL USB Флеш Диск Карактеристики : 1. Секое Парче Тестирани и Форматирана Пред Породувањето.Достапни во Црна, Црна/Сребрена, Сина, Зелена, Црвена, Портокалова нијанса. 3. Достапни in1 GB, 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB капацитети.Спецификации : Чип : Одделение А, оригинален бренд флеш мемориски чип Тип Интерфејс : USB 2.0. Наназад компатибилен да USB 1.1 Writing speed : 3 MB/S-6 MB/S брзина на Читање : 6 MB/S-12 MB/S Компатибилност : Десктоп, Лаптоп, Mac, Таблет, Звучници, Телевизија, Автомобил видео систем кој има USB порт Оперативен Систем : Windows 98second издание/NT/ME/2000/XP/7/8.1/10 и над /Linux/ Mac OS 10.3 и над Оперативни Температури : 32° до 140°(0° 60°) Складирање Температури : -4° до 185° (-20° до 85°) Издржливост : 50,000 пати читаат и пишуваат Пакет се Вклучени : 100 x 8 GB најголемиот Дел USB Флеш Драјвови 100% Ризик бесплатно Гаранција за квалитет од Датумот на Купување, Ние ви нудиме 100% по продажба на услуги и ризик бесплатно гаранција за квалитет на e.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката