• Новак
Dual Визија Тешки Делукс Брзо Пати Заврши Пред и Задна Проекција Екран - 6 x 8' Големина: 11'3 x 20'

Dual Визија Тешки Делукс Брзо Пати Заврши Пред и Задна Проекција Екран - 6 x 8' Големина: 11'3 x 20'

DEN 4296.00
Производот е достапен

Достапност

Брзо Пати Решетка Делукс Целосен Екран со Двоен Визија ткаенина - 11'3" x 20 " Гледање Област.Тешки-Должност Преносни Екрани.Тешки Брзо Пати Делукс комбинира едноставни, брзи се постави и преносливост со професионални, чист изглед.Достапен во големини од 7' H x 9' W до 19' H x 25" W во квадратни, NTSC видео и HDTV формати.Snap-Latch Зглоб на рамка и нозете овозможува лесно се постави и да се урне.Издржливи возила со поли случај со вграден-во рачки и Брзо Чудак складирање оддел.Солиден 3-1/2" x 1-1/4" екструдиран алуминиумски цевки, овозможува поголема сила, истовремено овозможувајќи за лесни рамка сигурност.Сите Тешки Брзо Пати Делукс површини се меѓусебно со Брзо Пати Решетка површини за лесна супституција.Dual Визија е единство се здобијат со флексибилни проекција ткаенина способен за двете предни и задни проекција.Двојна Визија површината е идеален за видео проекција под контролирани услови на осветленост.Со исклучително широк прикажување на конус, секое седиште во публиката и ќе ги набљудуваат униформа, со остра слика без боја shift.Површината бара tensioning поради своите флексибилни природата. 1.0 Стекнат со 50-степен гледање половина агол. 92151 Големина : 11'3" x 20' Da-Лајт s Брзо Пати делукс рамка карактеристики дополнителна тешка должност, виткање 6" решетка рамка.Заварени алуминиумски цевки форми здрав уште лесни 6"x1" решетка член за рамка и нозете.Целосен екран, исто така, вклучува нови солиден носење со тркала и е достапен во големини од 6 'x 8' до 15' x 26' 6".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката