• Новак
Pferd 32214273 Монтирани Точка KE 2570 6 AR 30 O 5V

Pferd 32214273 Монтирани Точка KE 2570 6 AR 30 O 5V

DEN 242.40
Производот е достапен

Достапност

Абразивни/Цврстина : AR или.Глава Ø x висина mm : 25 х 70. Се справи со Дијаметар mm : 6. Монтирани Точка, цврстина одделение O се направени од керамички обврзници и розова посебни спои алумина.Од комбинација на Verschleißbeständigen Korns и тешко обврзувачки се монтирани точка со многу долг животен век и добро време чип тома Hergest.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката