• Новак
ЧЕШЕЛ. КОНВЕКСНИ & КОНКАВНА СЕКАЧИ

ЧЕШЕЛ. КОНВЕКСНИ & КОНКАВНА СЕКАЧИ

DEN 1503.60
Производот е достапен

Достапност

ЧЕШЕЛ.КОНВЕКСНИ & КОНКАВНА СЕКАЧИ.ЧЕШЕЛ.КОНВЕКСНИ & КОНКАВНА СЕКАЧИ.ЧЕШЕЛ.КОНВЕКСНИ & КОНКАВНА СЕКАЧИ.ЧЕШЕЛ.КОНВЕКСНИ & КОНКАВНА СЕКАЧИ.ЧЕШЕЛ.КОНВЕКСНИ & КОНКАВНА СЕКАЧИ.Опис на производот ЧЕШЕЛ.КОНВЕКСНИ & КОНКАВНА СЕКАЧИ Од Производителот Фројд е комбинација конвексни и конкавни секачи ви даде максимална флексибилност, затоа што тие ќе се намали за половина круг монистра, четвртина круг монистра, заливите и заокружување над намалувања.Овие секачи се одлични за правење капка лист маси, бидејќи може да се создаде парење профили со еден инструмент. 4-11/16 инчен дијаметар, 1-53/64-инчен карбид висина.Покриени од страна на Фројд е ограничен доживотна гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката