• Новак
Природни Rapport Септички Третман и Мозоци Почиста - Само Септички Третман & Мозоци Почиста Ви Треба - Одводнување и септичка јама Почиста Третман Професионални Сила н?

Природни Rapport Септички Третман и Мозоци Почиста - Само Септички Третман & Мозоци Почиста Ви Треба - Одводнување

DEN 838.80
Производот е достапен

Достапност

Ја ЕЛИМИНИРА ОТПАД start-UP - се Отстрани вишокот на отпад start-up за чиста, јасна цевки.На природни состојки работата како dissolver за коса, маст, и валкано, без да се потпираат на штетни шок хемикалии, па тоа е безбедно за употреба во секој дом и RV.Ја ЕЛИМИНИРА ОТПАД start-UP - се Отстрани вишокот на отпад start-up за чиста, јасна цевки.На природни состојки работата како dissolver за коса, маст, и валкано, без да се потпираат на штетни шок хемикалии, па тоа е безбедно за употреба во секој дом и RV.ЗА ТУШЕВИ, ТОАЛЕТ ЦЕВКИ едноставно да се стави во прав пак надолу потрошувачка и ензими и бактериите во почиста го стори останатото.Ова се исцеди почиста систем содржи до 24 месечна третмани.СИТЕ ПРИРОДНИ - блокада смена користи природни ензими за да се прекине и да се unclog било блокада.Ова го прави безбеден за употреба околу децата и домашните миленичиња и подобро за вашиот водовод во на долг рок, како што нема да ги кородираат или јадат далеку во цевки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката