• Новак
ModelSvit MSVIT72051 1/72 Су-22UM3K Напредни Две седишта Тренер (Извоз vers.)

ModelSvit MSVIT72051 1/72 Су-22UM3K Напредни Две седишта Тренер (Извоз vers.)

DEN 1367.76
Производот е достапен

Достапност

Бренд : Model Svit.Комплет опис : Пластични модел комплет, unpainted, unassembled.Услов : се Нови во Кутија.Скала : 1/72. Wingspan, мм : 99 ; Модел Должина, мм : 264. Производителот : Model Svit (Украина) Скала : 1/72 Материјал : Пластични Боја : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак.Услов : се Нови во Кутија Делови 221 Тежина 0.345 кг Бруто тежина 0.495 kg Волумен 0.960 kg Wingspan, 99 mm Должина, мм 264.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката