• Новак
Magainlix Коса додатоци Сребро Метал Шарм Приврзоци DIY за Ѓердан Хривнија Накит Прави Косата Beaded Алуминиум Коса, Накит, Прстени Коса, плетенка накит за коса(Стил Пет(60Pcs

Magainlix Коса додатоци Сребро Метал Шарм Приврзоци DIY за Ѓердан Хривнија Накит Прави Косата Beaded Алуминиум

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

☀ПАКЕТ : Вклучува 60 коса додатоци на 16 различни форми итн. ☞УПОТРЕБА : Плетенка или дел на вашата коса во стилот на сакате, потоа да го отворите коса прстен и ја стави директно во косата.Нема други помошни алатки се потребни. ♥АПЛИКАЦИЈА : Овие коса додатоци се погодни за DIY, модна ревија, фотографирање пука, косата декорација, свадба, танц партија, итн.Тоа исто така може да се користи како подарок за семејство или пријатели. ✈Magainlix нов стил тоа е многу лесно за инсталација,Заштеда на време и пари,да се Создаде различни декоративни ефекти за вас,Светло до вашиот живот!. ♥SRVICE:Ако Најде Дека Производот што Сте го Добиле е Неисправен или Не им се допаѓаат, ве Молиме Падна Слободно да Ме Контактирате во Секое Време, Ние ќе Ви ги Даде Задоволително Решение во Прв Пат,Шопинг Од Magainlix Without Било Ризик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката