• Новак
YONGLI Божиќ Дома Декор -Божиќ Плетени Волнени Првенство Поставена Стаклена Чаша Поставите Керамичка Чаша Поставите Кригла Поставите Празник Креативни Празник Аран?

YONGLI Божиќ Дома Декор -Божиќ Плетени Волнени Првенство Поставена Стаклена Чаша Поставите Керамичка Чаша Поставите

DEN 840.00
Производот е достапен

Достапност

бојата е светла,ѕидот е многу убава.Елката складирање торба.Донесе среќа : појавување дека децата сакаат да се користи за да се игра.Создаде специјална сцена,тоа е многу погодна да се донесе возбуда на децата и посетителите.Божиќ decals.Примена : Оваа"Среќен Божиќ"налепници се погодни за ентериерно уредување на Божиќ партија или на празник.играчка.Еколошки,не-токсични,не исчезнува,не е водоотпорен,безбеден за деца.Божиќ налепница.Брз и лесен начин да се облекуваат вашиот одмор!Додадете свечен изглед на вашиот Божиќ и оркестарот да се создаде Божиќ атмосфера.Многу убава Божиќ украси,совршен за да се создава врвен Christmassy атмосфера!бојата е светла,ѕидот е многу убава.Елката складирање bag Design : Божиќ Плетени Волнени Првенство во Собата.Процес : Machinery Size : 13*9cm Material : Knitting Use прилики -партии,скара,ноќта на Вештерките,Божиќ,плоштади,градини,внатрешна и надворешна декорација,итн.Обезбедување на квалитет : производ inspection About големина : рачно изработени и мери, на производ големина може да има грешки, општата грешка е околу 1-3cm, тоа е нормално, ве молиме да преовладуваат во вид.Во однос на хроматските аберации : Поради фактори како што се амбиентална светлина и изглед, боја на сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.За влијанието : се Избегне удирање со тврди предмети за да се спречи rupturing.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката