• Новак
AMPURSQ Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12, iPhone 12 Про Случај 6.1 инчи, [Флип Folio] Картичка Слот за Носител со Потпирач СТП Кожа Заштитни Врати Паричникот Маска за iPhone

AMPURSQ Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12, iPhone 12 Про Случај 6.1 инчи, [Флип Folio] Картичка Слот

DEN 119.76
Производот е достапен

Достапност

➤На располагање -Compatiable со i Phone 12, i Phone 12 Про 2020 6.1 инчи.Ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред купување. ➤Ефикасно Складирање -Три картичка, 1 голема џебови за пари, работа на ПРОЕКТ, лиценца, кредитна картичка, дебитни картички или нешто друго cluttering вашите џебови, интегрирани заедно со модерен дизајн. ➤Лесно да се Носат-Кредитна картичка носителот дизајн со потпирач,носителот Тешки заштита,Не грижете се за намалувањето вашиот телефон.Случајот со врвка за околу рака,Тоа е многу погодно за што да се носат. ➤Тенка Изградба -Ние се стремиме кон елегантен, минималистички дизајни во сите наши производи, но никогаш не компромис за издржливост.Целосна гума рамка и заврши околу TPU браник обезбеди можете да уживате во прекрасниот поглед на кожа без да се грижиш за да го оштети вашиот телефон. ➤Солиден Флип Folio е дизајн за максимална заштита на модерната TPU и класичен изглед на традиционалните кожа.Bulit со силна magenetic затворање.Направени на луксуз слава СТП Кожа со убава боја.Издржливи СТП дизајниран да го заштитите вашиот телефон од гребење и другите секојдневно носење.Нашите i Phone 12 паричникот случаи се рачно изработени од вистинска кожа,кој е издржлив, носат-отпорни, задржување на силата на влакна и неговата природна површина текстура.Ќе сакам својата удобно се чувствуваат, ретро елегантен изглед и долготраен квалитет.Солиден Флип Folio е дизајн за максимална заштита на модерната TPU и класичен изглед на традиционалните кожа.Bulit со силна magenetic затворање.Гледањето на некој филм или видео на вашиот телефон е направен полесно со капак случај.Случај лесно се отвора како книга со изграден во потпирачот која ви овозможува да се направи hands-free видео повици, да се прочита, или гледање филмови каде било удобно.Кредитна картичка носителот дизајн со потпирач,носителот Тешки заштита,воопшто Не грижете се за намалувањето вашиот телефон.Случајот со врвка за околу рака,тоа е многу погодно за вас да се носат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката