• Новак
iplusmile 2 парчиња Мерење Шише Стакло Хемија Стакло Специфични Шише Рамен Ниска Форма Специфична Тежина Шише Лабораториски Материјали

iplusmile 2 парчиња Мерење Шише Стакло Хемија Стакло Специфични Шише Рамен Ниска Форма Специфична Тежина Шише Лабораториски

DEN 1380.00
Производот е достапен

Достапност

Точно мерење на мали стаклени контејнери што се користат во анализата на примерокот.Мерење шише е заедничка лабораторија стакло, најчесто се користат за мерење на одредени количини на цврст.Со затворени база се вклопува во вратот на шише и да печатите после тоа да се обезбеди содржината и помогне да се спречи spills и испарување.Направени од високо - квалитет стакло материјали, трајни производи за долго време се користи.Совршен за работа како арома шише или складирање шише.Опис Оваа точка е мерење шише, произведени со премиум стакло материјал, така што тоа може да ви послужи за долго време.материјал може да се обезбеди својата издржливост и practicability.Тоа е совршен за во лабораторијата за хемија соба училиште и болнички употреба.Карактеристики - Боја : Транспарентна.- Материјал : Синтетички Материјал.- Големина : 6. 00 X6. 00 X6. 00 cm/ 2. 36 X2. 36 X2. 36 инчи.- Големина : 6. 50 X2. 50 X2. 50 cm/ 2. 55 X0. 98 X0. 98 инч.Пакет Вклучувајќи 2 x Мерење Шише.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката