• Новак
D&D PowerDrive 13/5VP1060 Kevlar Здружени V Појас, Гума

D&D PowerDrive 13/5VP1060 Kevlar Здружени V Појас, Гума

DEN 21054.72
Производот е достапен

Достапност

Појас 5 VK 5/8 x 106in ОК 13 Бенд.Производителот име - D&D Power Drive.Земја на потекло - кина.Пакет тежина : 19.15 lbs.На Kevlar здружени Серија ремени (3 Vk, 5 Vk, и 8 Vk) содржат helically рана aramid затегнувачка канапи кои се специјално конструирани и извртени да се обезбеди максимална HP рејтингот со минимални водат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката