• Новак
Бизнис Телефонски Систем: Starter Пакет со говорна пошта, Авто Придружник, Мобилен & Remote Phone Екстензии, Повик за Снимање & Слободни TWAComm.com Телефонска Услуга за 1 Година (12

Бизнис Телефонски Систем: Starter Пакет со говорна пошта, Авто Придружник, Мобилен & Remote Phone Екстензии, Повик

DEN 3647.76
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.НИКОГАШ НЕ ИЗГУБИ НА ПОВИК.Комплетна мобилност карактеристики овозможи автоматско препраќање повик на вашата канцеларија повици на вашиот мобилен телефон - само еден начин да уживате во овој робустен систем кој е преполн со карактеристики како што е говорна пошта до е-пошта, повик на чекање, caller ID, и повеќе.Дополнително, посветена на стандарден стан (нема дозвола за лиценца или за користење такси) ќе ви овозможи да го користите вашиот мобилен телефон како продолжување на вашата канцеларија телефон систем.Голем стандард функција која ќе ви заштеди време и пари, кога сте патуваат надвор од вашата канцеларија.ИЗБЕРЕТЕ ТЕЛЕФОН на КОМПАНИЈАТА ЛИНИИ и/или Vo IP телефонски Линии.Системот поддржува конекции до 2 стандарден телефонски линии (обезбедени од компании како што се Comcast, Спектар, Verizon Fios, Altice, Time Warner, Граница, AT&T, Century Link, Кабел Еден итн.) и употребата на 12 SIP Vo IP линии. 2 порти FXS дозволи за конекции за да стандард cordless екстензии или факс машини.Поддржува до 16 истовремени повици.Таа, исто така поддржува употреба на далечински управувач, надвор од просториите екстензии со целосна функционалност на системот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката