• Новак
Партнери Бренд PT935003B Лента Логика Маскирање Лента, 1 x 60 yd, Црна (Пакување од 36)

Партнери Бренд PT935003B Лента Логика Маскирање Лента, 1 x 60 yd, Црна (Пакување од 36)

DEN 3675.60
Производот е достапен

Достапност

Дизајнирано за средна температура апликации.Дамка и растворувач отпорни. 36 по случај.Земја на потекло : сад.Удобен 3" core лента точење чувајте ги рацете слободни.Раздавам една или повеќе ролни на лента на истата фармацевт.Водичи се задржи лента одделени за лесно се вклопуваат.Serrated нож сече лента чисто. 1" x 60 yds.Црна Лента Логика® Маскирање Лента.Користете Обоени Маскирање Касета во боја код пратки или за инвентар идентификација.Дизајнирано за средна температура апликации.Дамка и растворувач отпорни.Лента Логика Обоени Маскирање Лента е совршен за боја кодирање пратки, идентификување инвентар, или во медицински кодирање апликации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката