• Новак
Davitu Резервоари за Гориво - За Volvo Гориво Вратата Размавта Пластичен Зглоб Заградата + Srping Бензин Дизел V70 2000 S60 2001 S80 1999 година, XC90 2003

Davitu Резервоари за Гориво - За Volvo Гориво Вратата Размавта Пластичен Зглоб Заградата + Srping Бензин Дизел

DEN 1341.60
Производот е достапен

Достапност

100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Потекло : CN(Потекло).Надворешни тестирање и сертификација : None.Предмет тип : Резервоари за Гориво.Објектот тежина : 28g.За Volvo Гориво Вратата Размавта Пластичен Зглоб Заградата + Srping Бензин Дизел V70 S60 S80 XC90 31265160 Спецификации : Материјал : Материјал : ABS + метал Референца ОЕМ број : 31265160 Применливи возило модел : За Volvo V70, XC70 2000 година наваму За Volvo S60 2001 година наваму За Volvo S80 1999 година наваму За Volvo XC90 2003 година наваму Забелешка : 1. Таму може да биде мала големина отстапувања поради прирачник за мерење, различни мерни методи и алатки. 2. Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина, агол на екранот и мониторот. 1 X Гориво Вратата Зглоб 1 X Пролет [relateproductdetail/] Објектот специфики : Потекло : CN(Потекло)Надворешни тестирање и сертификација : None Item тип : Гориво Tanks Item тежина : 28g Special карактеристики : Fuel Item ширина : 14cm Model година : 2020 Model име : Гориво Вратата Hinge Item висина : 1cm Item должина : 14cm Material тип : ABSCertification : None Reference оем број : 31265160.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката