• Новак
Department56 Снег Село Додатоци Националните Lampoons Божиќ Одмор Замрзнување Нашите Baguettes Исклучување Figurine, 3.25 Инчи, Multicolor

Department56 Снег Село Додатоци Националните Lampoons Божиќ Одмор Замрзнување Нашите Baguettes Исклучување Figurine,

DEN 1119.36
Производот е достапен

Достапност

ВИСТИНСКИ СЕЛО FIGURINE : од Одделот 56 Снег Село Националните Lampoon е Божиќ Одмор под-серија.КООРДИНАЦИЈА на ДОДАТОКОТ : прикажува совршено со нашиот Национален Lampoon е Божиќ Одмор фигурини и запалени згради.МАТЕРИЈАЛ : прецизно направена од керамички.ДЕТАЛИ : се intricately рака-насликани.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ : 3. 25 инчен висина (8. 26 cm).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката