• Новак
Храна Контејнер Пластични Ориз Складирање Сад Зрна Ориз Кофа Сува Храна Складирање Кутија за Ориз, Брашно од Жита Кујна Складирање Зелена Бела Житни Точење Склади?

Храна Контејнер Пластични Ориз Складирање Сад Зрна Ориз Кофа Сува Храна Складирање Кутија за Ориз, Брашно од Жита

DEN 2899.68
Производот е достапен

Достапност

Простор ефикасен дизајн зголемува полица простор, капаци snap тесни за безбедна херметички печат за да им помогне го задржи предмети свежи. 【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на】На вертикален отвор флип-топ ориз кофа може да се постави во аголот на ѕидот, која е практична и простор за заштеда.Тоа може да се одржи 10 KG, 15 KG кг, и 25 KG жито. 【МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА】Направени од PP барел + силиконски материјал, тој е безбеден и здрав, трајни, и има долг животен век.Големината на ориз кофа е 27 X27 X39cm, 27 X33 X39cm, 30 X38 X43cm/. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】Clamshell тип, цврсто затворени, изолирани од воздух, задебелена запечатени вишок се видливи, опремени со мерење на купот, безбедна употреба. 【ДЕТАЛИ】Цврсто запечатени, тока дизајн + внатрешни силиконски прстен, цврсто заклучете ги ориз кофа.Многу јасни и видливи, вишокот на храна е јасно на прв поглед.Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме овозможи 2-5cm разлика, ви благодарам.【Име】Ориз кофа со вертикален устата и прекривачот【Големина】27 X27 X39cm, 27 X33 X39cm, 30 X38 X43cm/【Материјал】PP барел + силикони запечатување прстен【Боја】зелена, бела【Капацитет】10 KG, 15 KG кг, 25 KGNote : Предмети, освен производите прикажани во опис на производот екранот се за демонстрација цели и не ја вклучуваат жита.1. Димензиите се сите, рачно мери, не може да биде мала грешки во реалноста.2. Поради светлина проблеми, сликата може да имаат одредена боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!По продажба : Добредојдовте на нашата продавница!Нашата продавница, ќе ви обезбеди со 24-часовна онлајн услуга за клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници!Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката